3, 2, 1 … Start

3, 2, 1 … Start

Od niedawna wszyscy uczymy się życia w nowej rzeczywistości. Dzięki wprowadzeniu nowych zaleceń i standardów działania mogliśmy otworzyć ośrodek. Dla poprawy swojego bezpieczeństwa podczas górskiej przygody zapoznaj się z poniższymi zasadami działania. Pomimo różnego rodzaju obostrzeń związanych z kwarantanną, góry stają się oazą normalnego funkcjonowania, gdzie podziwiając krajobrazy czy wędrując szlakami możemy zapomnieć o codziennych ograniczeniach. Wędrując po górskich szlakach zapraszamy do nas, abyście mogli zrelaksować się psychicznie oraz naładować akumulatory w gronie najbliższych.

Dbając o wspólne bezpieczeństwo w związku z sytuacją epidemiczną wprowadzamy nowe zasady:

  • W pomieszczeniach zamkniętych skorzystaj z maseczki, chusty lub buffa. Używaj rękawiczek.
  • Zachowaj dystans, minimum 2 m od innych turystów. Na górską przygodę wybierz się z osobami, z którymi przebywasz na co dzień.
  • Dezynfekuj ręce – na terenie naszego ośrodka, w oznaczonych miejscach będą znajdować się specjalne płyny do dezynfekcji. Korzystaj z tego jak najczęściej.
  • Udostępniamy w pełni naszą ofertę gastronomiczną z napojami i posiłkami zgodnie z wytycznymi GIS.

Bądź odpowiedzialny! W lasach jest bardzo sucho, nie używaj otwartego ognia i nie pal papierosów! Nasi pracownicy zostali przeszkoleni zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych, jednak, aby wszyscy czuli się bezpiecznie prosimy o przestrzeganie zasad naszej nowej rzeczywistości.

Mimo ograniczeń nasze tereny są nadal piękne, wiosna budzi do życia przyrodę, szlaki przywitają Was feerią kolorów i zapachów! W górach jest pięknie, mimo wszystko!

Zasady bezpieczeństwa w gastronomii:

limit osób w lokalu:
1 osoba na 4 m2

Dezynfekcja stolika po każdym kliencie

zachowanie 2 m odległości między stolikami

noszenie maseczek oraz rękawiczek przez personel i obsugę